Сімейна пара 44/53, чоловіку терміново потрібно на деякий час їхати в інший регіон, дружина лишається одна. Якщо хтось має бажання, можете взяти її до себе, в тимчасове користування, можна використовувати як шлюху, рабиню , за власним бажанням, слухняна , подібний досвід має, знаходиться в Київській області. Бородянка.
Хлопець 47 я на візку уже 20 років хотів би познайомитись з розкутою жінкою без комплексів яка б зрозуміла для Вірт спілкування, є потреба в спілкуванні з жінкою , а головне, щоб не боялась себе показати ато багато обману чоловіки видають себе за жінок не зрозуміло навіщо, дякую
Ищу маму с дочкой, возраст, комплекция не имеет значения. Для дружби, общения, встречь, совмесного проживания у меня на полном обеспечении. Все подроности в переписке. Мне 37лет, адекватний, ухожений, без проблем со здоровем, обеспечен. Анонимность гарантирую.