Привіт. Ми пара МЖ. Хочемо сьогодні ввечері розважитись трохи. Познайомимось з чоловіком - доглянутим, чистоплотним, без зайвої ваги, на авто. Конфіденційність обов*язкова! Фото теж!
Доглянута, приваблива, заміжня жінка 162/57/2. за 40-к. .. Не проти познайомитись з жінкою (18 - 50 р) для зустрічей та інтиму(куні і т. д. ) Чоловік в курсі і зовсім не проти!Буду рада спілкуванню!
Дівчатка привіт, шукаю дівчину Бі або Лесбі для нових відчуттів!Ми пара яка хоче спробувати щось нове, хочу перед чоловіком інтиму з дівчиною ))за бажанням чоловік до нас присоединиться) досвіду не маю але є велике бажання)шукаю по всій Україні так як чоловік готовий оплатити все, дорогу, квартиру та стіл)я з Чернівців Ж 28/176/80 шукаю дівчину жінку не старше 40)пишіть тільки якщо є бажання приїхати, чоловіки або пари проходимо повз)чекаю дівчата я дуже гаряча❤️